Wierhaven 50

Donderdag 9 maart 2023.
Het is vandaag 50 (!!) jaar geleden dat onze vereniging onder de naam 'Vogelwacht Wieringermeer' werd opgericht! Door de jaren heen hebben we heel wat verschillende namen gehad, voornamelijk ook omdat we direct betrokken zijn geweest bij bijvoorbeeld KNNV en IVN. Een greep uit de namen:

- Vogelwerkgroep Wieringermeer
- KNNV Vogelwerkgroep Wieringen en Wieringermeer
- KNNV Afdeling Wieringen en Wieringermeer
- Natuur- en Milieuvereniging Wieringermeer
Sinds 2004 hebben onze leden gekozen voor Natuurvereniging Wierhaven en daar zijn we trots op! Vandaag zijn ook enkele leden al 50 jaar lid. Meest recente lid is pas 2 dagen lid. Mooi om te zien hoe de vereniging leeft.
Komende zaterdag organiseren we voor onze leden een mooie bijeenkomst in de Cultuurschuur Wieringermeer. Later dit jaar, hopelijk bij mooi weer, vieren we het met jullie. Iedereen die (nog) geen lid is maar wel graag eens mee gaat op excursie of naar een lezing.
Voor nu; proost!

NVW logo v41 vierkant
1 jaar geleden door: natuurvereniging Wierhaven
Wieringerwerf